Byrådsmøde den 18. december 2017 (man, 18. dec 2017 - 16.00) 

  •  Hanne Appel (V)

    Hanne Appel (V)

    Organisation Venstre

    Funktion Medlem af Børn-, Unge- og Kulturudvalget

    Mail hanne.appel@odder.dk

  •  Kresten Bjerre (B)

    Kresten Bjerre (B)

    Organisation Radikale Venstre

    Funktion Medlem af Børn-, Unge- og Kulturudvalget

    Mail kresten.bjerre@odder.dk

  •  Anne  Bonefeld (V)

    Anne Bonefeld (V)

    Organisation Venstre

    Funktion Formand for Børn-, Unge- og Kulturudvalget

    Mail anne.bonefeld@odder.dk

  •  Lars Grønlund (A)

    Lars Grønlund (A)

    Organisation Socialdemokraterne

    Funktion 2. Viceborgmester, Medlem af Økonomiudvalget og Børn-, Unge- og Kulturudvalget

    Mail lars.groenlund@odder.dk

  •  Hans Hammann (V)

    Hans Hammann (V)

    Organisation Venstre

    Funktion Medlem af Miljø- og Teknikudvalget

    Mail hans.hammann@odder.dk

  •  Marianne Hundebøll (F)

    Marianne Hundebøll (F)

    Organisation Socialistisk Folkeparti

    Funktion Medlem af Børn-, Unge- og Kulturudvalget

    Mail marianne.hundeboell@odder.dk

  •  Elvin J. Hansen (A)

    Elvin J. Hansen (A)

    Organisation Socialdemokraterne

    Funktion Formand for Miljø- og Teknikudvalget Medlem af Økonomiudvalget

    Mail elvin.hansen@odder.dk

  •  Uffe Jensen (V)

    Uffe Jensen (V)

    Organisation Venstre

    Funktion Borgmester, formand for Økonomiudvalget

    Mail uffe.jensen@odder.dk

  •  Helle Jensen Møller (F)

    Helle Jensen Møller (F)

    Organisation Socialistisk Folkeparti

    Funktion Medlem af Udvalget for Social, Sundhed og Beskæftigelse

  •  Mette Lund Klougart (V)

    Mette Lund Klougart (V)

    Organisation Venstre

    Funktion Medlem af Miljø- og Teknikudvalget

    Mail mette.klougart@odder.dk

  •  Ole Lauth (A)

    Ole Lauth (A)

    Organisation Socialdemokraterne

    Funktion Medlem af Udvalget for Social, Sundhed og Beskæftigelse

    Mail ole.lauth@odder.dk

  •  Ole Lyngby Pedersen (V)

    Ole Lyngby Pedersen (V)

    Organisation Venstre

    Funktion Medlem af Miljø- og Teknikudvalget

    Mail ole.pedersen@odder.dk

  •  Bjarne Pedersen (V)

    Bjarne Pedersen (V)

    Organisation Venstre

    Funktion Medlem af Økonomiudvalget og Udvalget for Social, Sundhed og Beskæftigelse

    Mail bjarne.pedersen@odder.dk

  •  Niels Rosenberg (C)

    Niels Rosenberg (C)

    Organisation Det konservative Folkeparti

    Funktion 1. viceborgmester, Formand for Social- og Sundhedsudvalget, Medlem af Økonomiudvalget

    Mail niels.rosenberg@odder.dk

  •  John Rosenhøj (O)

    John Rosenhøj (O)

    Organisation Dansk Folkeparti

    Funktion Medlem af Miljø- og Teknikudvalget og Udvalget for Social, Sundhed og Beskæftigelse

    Mail john.rosenhoj@odder.dk

  •  Lone Jakobi  Sørensen (A)

    Lone Jakobi Sørensen (A)

    Organisation Socialdemokraterne

    Funktion Medlem af Børn-, Unge- og Kulturudvalget og Udvalget for Social, Sundhed og Beskæftigelse

    Mail lone.jakobi@odder.dk

  •  Torben Sørensen (V)

    Torben Sørensen (V)

    Organisation Venstre

    Funktion Medlem af Udvalget for Social, Sundhed og Beskæftigelse

    Mail torben.sorensen@odder.dk

  •  Jakob Taul (C)

    Jakob Taul (C)

    Organisation Det konservative Folkeparti

    Funktion Medlem af Børn-, Unge- og Kulturudvalget og Miljø- og Teknikudvalget

    Mail jakob.taul@odder.dk

  •  Ditte Marie Thejsen (Ø)

    Ditte Marie Thejsen (Ø)

    Organisation Enhedslisten

    Funktion Medlem af Miljø- og Teknikudvalget

    Mail ditte.thejsen@odder.dk